kozmetika, drogÉria a zdravie
za vÝbornÉ ceny

Žiadne produkty v košíku.

Darčekové balenie produktov z Mŕtveho mora

O NÁS

Filozofia našej spoločnosti je jednoduchá – poskytnúť podmienky pre čo najlepší nákup vďaka širokému sortimentu a hlavne za skvelé ceny. U nás vždy nájdete zaujímavý nový sortiment, ale aj akciové ponuky a zľavy.

Náš sortiment

V našom e-shope sa sústreďujeme na predaj kozmetiky a hygienických výrobkov s osvedčenými dezinfekčnými účinkami a priaznivými zdravotnými účinkami.

Náš sortiiment sme tématicky zamerali najmä na potreby pre fyzicky aktívnych ľudí a športovcov, ktorí u nás nájdu produty zabezepečujúce vysokú úroveň hygieny, ale i úľavu pre vysoko zaťažované časti tela. Špičkové výrobky ocenia aj milovníci kvalitnej kozmetiky z prírodných surovín.

Tažisko nášho sortimentu tvorí kozmetika poprednej maďarskej značky GLORY, ktorá je priekopníkom v oblasti výroby dezinfekčných gélov na ruky, ktoré sú šetrné k pokožke.

Samostatnú kategóriu tvoria produkty s minerálmi alebo s bahnom z Mŕtveho mora značky GLORY DEAD SEA, ktoré majú priaznivý vplyv na stav pokožky a niektoré kúpeľné prípravky majú tiež výrazné relaxačné účinky. Sortiment kozmetických a hygienických prípravkov sme doplnili o praktické stojany a držiaky.

Na tému zdravia a dobrej kondície nadväzuje ponuka viacerých druhov bandáží FORTUNA, pre najrôznejšie účely a časti tela. Ocenia ich nie len ľudia zotavujúci sa zo zdranenia, ale i športovci, ktorí kvôli vysokej pohybovej aktivite potrebujú spevnenie a fixáciu niektorých častí svojho tela.

Tekuté mydlo
neoprenova bandaz ramenaneoprenova bandaz kolena

E-shop Lenden.sk  vznikol v roku2019

Vďaka širokému sortimentu patríme k najväčším internetovým predajcom s daným sortimentom na Slovensku. Pôsobíme aj na trhoch EÚ: Česká republika, Poľsko, Maďarsko a rozširujeme sa na Rakúsky, Nemecký, Francúzky a Taliansky trh.

Náš obchod je otvorený 24 hodín denne, 365 dní v roku.

Príjemné nakupovanie Vám želá Team Lenden.sk.

Prihláste sa k odberu noviniek

Prihláste sa na odber nášho newslettera a buďte vždy ako prvý informovaný o našich akciových ponukách a novinkách v našom sortimente.

  Odoslaním formulára udeľujete súhlas k zasielaniu newsletterov priamo do vášho e-mailu a súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov pre tento účel v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z..
  Viac o ochrane osobných údajov.

  Lenden je slovenský eshop,
  v ktorom nájdete kvalitné výrobky pre hygienu, zdravie a wellness za výborné ceny. Spolupracujeme
  s dôveryhodnými partnermi a vaše
  podnety vybavujeme do 24 hodín.
  © 2022 Lenden. Všetky práva vyhradené.
  Web by 
  Kolovrátok
  cartchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram